Öğrenci Servis Taşımacılığı

Firmamız Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği Kurallarına Uygun Servis Hizmeti Vermektedir. Ayrıca Kreşlere de Servis Hizmeti Verilmektedir.

Personel Servis Taşımacılığı

Bireysel Personel Servis Taşımacılığı,Şirket Personel Taşımacılığı , Fabrikalara Vardiyalı Personel Servis Taşımacılığı.Alışveriş Merkezleri ve Plazalar İçin Personel Taşımacılığı Hizmetlerimizle de Yanınızdayız.

Şehirlerarası Kültür Turları ve Gezi İşleri

Türkiye’nin Dört Bir Yanı Tarihi Eserlerle Ve Doğal Güzelliklerle Dolu Bu Yüzden Alternatiflerimiz Çok Şehrin Gürültüsünden Sıkıldıysanız ve Kendinizi Doğanın Güzelliklerine Bırakmak İstiyorsanız Biz Hazırız!

Hafta Sonu Gezi Piknik Araç Temini

Uzun Zamandır Geziye Veya Pikniğe Gitmek İstiyorsunuz Ama Aracınız Yok Veya Yeterli Büyüklükte Değil Dert Etmeyin Biz Buradayız! ve Sizlere En Uygun Fiyatlı ve Konforlu Araç Temini Sunuyoruz.

Özel Gezi Araç Temini

Havaalanı, Otel, Şirket, Misafir Karşılama, Düğün Programlarına , Tanıtım ve Organizasyonlarınıza, Toplantılarınıza Araç Temini İle Yanınızdayız.

Logolu Ücretsiz Müşteri Servisi Hizmetleri

Alışveriş Firmalarına Müşterileri İçin Ücretsiz Özel Logolu Servis Aracı Temini İle Yanınızdayız.

Planlanmış Gezi ve Turlar

Üniversite gezileri planlı, programlı günübirlik veya birkaç günlük geziler için araç temini ile hizmetinizdeyiz.

Düğün Organizasyonu

En mutlu günlerinizde düğünlerinize,nişanlarınıza Düğün salonlarına ve farklı illerdeki eğlence yerlerine servis imkanımız ile en mutlu günlerinizde de yanınızdayız.